O NAS

Przedsiębiorstwo Usług Księgowo-Finansowych „BETA” Sp. z o. o.

świadczy swoje usługi nieprzerwanie od 2000 roku

Świadczymy usługi w zakresie prowadzenia ksiąg handlowych, podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, rozliczenia ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych, rozliczeń z Urzędem Skarbowym oraz ZUS i obsługi kadrowo-płacowej.

Nasza oferta skierowana jest zarówno dla przedsiębiorstw prowadzonych w formie jednoosobowej działalności gospodarczej jak i spółek osobowych oraz spółek handlowych. Służymy także pomocą osobom chcącym rozpocząć działalność gospodarczą oraz firmom stawiającym pierwsze kroki na rynku.

Atutem naszego biura rachunkowego jest długoletnie doświadczenie w prowadzeniu działalności księgowo-doradczej. Wszystkie usługi świadczymy z dołożeniem należytej staranności oraz z zachowaniem najwyższych standardów obsługi klienta. Dzięki współpracy z naszym biurem rachunkowym, możecie Państwo skupić się na prowadzeniu firmy a obsługę księgową pozostawić nam.

Nasze uprawnienia:

  • Certyfikat księgowy

Nadawany przez Ministerstwo Finansów, gwarantuje, że finanse Twojej Firmy znajdują się w rękach osób posiadających specjalistyczną wiedzę i potrafiących wykorzystać ją w praktyce

  • Ubezpieczenie OC

Zabezpiecza naszych Klientów przed kosztami błędów w sztuce księgowej. Każde Biuro Rachunkowe powinno posiadać podobne zabezpieczenie